Java Games: Flashcards, matching, concentration, and word search.

Unit Price

Find the unit price (the cost of one ounce) of each item to the nearest cent.

See a list of terms used in these activities.

Business & Marketing Teacher
Mountain Vista High School
Highlands Ranch, CO

This activity was created by a Quia Web subscriber.
Learn more about Quia
Create your own activities